VIDEO. Al treilea an de ,,Satu Mare te așteaptă acasă”. Fără prea mult succes până acum, se anunță noutăți anul acesta

0

Primăria Satu Mare își încearcă norocul și anul acesta cu Satu Mare te așteaptă acasă. Proiect care n-a adus până acum prea mulți studenți înapoi în oraș. Totuși, organizatorii proiectului nu se lasă. Sunt multe job-uri în Satu Mare și prea puțină forță de muncă.

Cei mai mulți dintre studenți, nici nu vor să audă. Aceștia consideră că în Satu Mare job-uri sunt prost plătite, iar orașul nu este deloc ofertant nici din punct de vedere al petrecerii timpului liber.

,,Dragi studenți și dragi părinți, acum doi ani am lansat proiectul ,,Satu Mare te așteaptă acasă!” Acum facem o nouă etapă a acestui proiect, în data de 20 iunie. Avem nevoie de voi, avem nevoie să construim împreună viitorul orașului nostru cu voi. Joia viitoare vă așteptăm cu drag la BT Arena Cluj la bursa de joburi pentru tineri sătmăreni!”, anunță Primăria

Construim împreună orașul nostru

Dragi studenți și dragi părinți, acum doi ani am lansat proiectul Satu Mare te așteaptă acasă! Acum facem o nouă etapă a acestui proiect, în data de 20 iunie. Avem nevoie de voi, avem nevoie să construim împreună viitorul orașului nostru cu voi. Joia viitoare vă așteptăm cu drag la BT Arena Cluj la bursa de joburi pentru tineri sătmăreni! 👉 A városod hazavár! Állásbörze // HaiAcasă! Bursa de joburi

Publicată de Satu Mare te așteaptă acasă – Szatmár hazavár pe Miercuri, 12 iunie 2019

 

LĂSAȚI UN MESAJ

Vă rugăm să introduceți comentariul dvs.!
Vă rugăm să introduceți numele dvs.